Penktadienis, 23 Rugpjūtis 2019  
 
 
Pagrindinis meniu
Apie mus
Naujienos
Projektai
Galerija
Draugai
Kontaktai
 
     
 
„Kūrybiškumo dirbtuvės 2010"

„Kūrybiškumo dirbtuvės“

VšĮ „Didelės galimybės“, užsiimanti našlaičių, globos namų vaikų, socialiai remtinų asmenų ir jaunimo užimtumo bei laisvalaikio organizavimu,  2010 m. sausio 21 d. surengė „Kūrybiškumo dirbtuves“ vaikų namų globotiniams. Šio renginio metu vaikai buvo pakviesti pabendrauti su žymiais Lietuvoje žmonėmis, pasisemti iš jų patirties bei tą patirtį įgyvendinti praktikoje.

Į renginį atvyko  50 Vilniaus I-ųjų, II-ųjų, III-ųjų bei “Gilės” globos namų auklėtinių. Smagu tai, kad vaikai jautėsi drąsiai, rodė savo žingeidumą, entuziastingai įsitraukė į užsiėmimus.

“Kūrybiškumo dirbtuvių” metu vyko trys užsiėmimai – dainavimo, šiuolaikinių šokių bei aktorinio meistriškumo. Dainavimo pamoką vedė Rūtą Ščiogolevaitė. Į renginį Rūta atvyko kartu su Deividu Meškausku. Pamokos metu ji vaikams pasakojo apie savo karjerą ir kaip svarbu ryžtingai siekti savo tikslo. Papasakojus apie muzikos istoriją Rūta pakvietė vaikučius padainuoti bei pagroti. Ne vienam širdį suspaudė sesučių dvynių iš I-ųjų vaikų globos namų atliekama lopšinė.

Po dainavimo pamokos visus pasveikino atlikėja Mini-Me, kuri tarp įtemptai besiruošdama Eurovizijai sutiko padovanoti keletą savo dainų susirinkusiems.

Po atlikėjos pasirodymo prasidėjo šokių užsiėmimas. Mergaites šiuolaikinių šokių mokė Justė Mozolytė iš grupės “Šokoledas”, o berniukams brake dance judesius rodė BBoy Vykis iš grupės “Real Time Modify”. Po užsiėmimo vaikai apsupo šokių mokytojus, klausinėjo apie jų karjerą, kaip ilgai jie šoka, prašė asmeniškai parodyti kai kuriuos judesius.

Po šokių pamokos aktorė Kristina Savickytė-Damanskienė pakvietė vaikus į aktorinio meistriškumo užsiėmimą, kurio metu vaikus mokė atsipalaidavimo, vaizduotės lavinimo pratimų. “Vieni vaikai drąsiau, kiti atsargiau įsitraukė į šį žaidimą, bet kelios akimirkos buvo tiesiog griebiančios už širdies”, - po užsiėmimo įspūdžiu dalinosi Kristina.

Po užsiėmimų vaikai neskubėjo skirstytis, vaišinosi paruoštais skanėstais, dalinosi įspūdžiais, klausė, kada dar vyks tokie užsiėmimai. Kartu su vaikais atvykusios auklėtojos dėkojo organizatoriams už vaikams suteiktą galimybę, smagiai ir turiningai praleisti laiką.

Organizatoriai džiaugiasi, kad prie renginio organizavimo prisidėjo „Top Fun“ akademija, kurioje dirba visiems Lietuvoje  žinomi žmonės, tokie kaip Lukas Pačkauskas, Deivis, Rūta Ščiogolevaitė, Justė iš grupės „Šololedas“, Paulius Šinkūnas, Marius Mačiulis, Aušra Štukytė, Deividas Meškauskas, BBoy Vykis, kurie yra socialiai atsakingi ir yra pasiryžę prisidėti prie našlaičių, globos namų vaikų, socialiai remtinų asmenų ir jaunimo užimtumo ir laisvalaikio organizavimo.

Taip pat organizatoriai tikisi, kad tradicija tampantis renginys „Kūrybiškumo dirbtuvės“ ateityje iš Vilniaus iškeliaus ir į kitus miestus.

 

 

  © 2010 Didelės galimybės. Visos teisės saugomos